Ubytování

Náš rekreační areál se skládá z hlavní budovy a osmi dřevěných celoročně obyvatelných chatek s vlastním sociálním zařízením. Ve všech vnitřních prostorech se u nás nekouří.
Nástup k pobytu bývá standardně mezi 15:00 a 17:00 a odjezd do 9:30 hod., nebo dle dohody.

Hlavní budova

  • V hlavní budově se nachází 13 pokojů s 52 lůžky (5x3 lůžka, 5x4 lůžka, 1x5 lůžek, 2x6 lůžek). 5 pokojů má společné sociální zařízení, ostatní jsou po rekonstrukci a mají vlastní koupelnu a WC, 3 z nich mají také kuchyňku.
  • V přízemí se nachází jídelna se 70 místy a restaurace s 30 místy a dobře zásobeným barem.
  • Vedle hlavní budovy najdete také uzamykatelnou lyžárnu, která slouží v letním období jako úschovna kol či sportovních potřeb. 
     


Chatky

  • Apartmánová chatka pro 5 osob má společenskou místnost se sedací soupravou vytápěnou akumulačními kamny, možností dvou přistýlek a televizí, koupelnu se sprchou, WC a kuchyňku (vše vytápěné infrazářiči). V patře je dvoulůžková a třílůžková ložnice s elektrickými přímotopy.
  • Zazimovaný bungalov je určený pro 6 hostů a je vytápěný akumulačními kamny. Vrchní patro bungalovu je chladných měsících zazimované, tedy mimo provoz.
  • Nezazimovaný bungalov je vhodný až pro 14 osob, které se mohou ubytovat ve třech místnostech – jeden průchozí pokoj je vytápěný akumulačními kamny, zbylé dva pokoje vytápěny přímotopy. V bungalovech se nachází koupelna se sprchovým koutem, šatna a WC (vytápěny infrazářiči).
Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo přání, neváhejte nás kontakovat